Pavlína Loučková

cake artist

U nás doma se vždy peklo - dokonce moje babička pekla svatební dorty. Moje vášeň pro nevšední dorty začala, když jsem chtěla upéct dceři k narozeninám jedinečný dort. Objevila jsem, že cukrařina je svět sám o sobě - svět, který mě naprosto uchvátil a pohltil.

Je neuvěřitelné, co vše jde vyrobit. Baví mě učit se nové věci, překonávat sama sebe i technické možnosti a dokázat svým zákazníkům doručovat prvotřídní design, chutě a zákaznickou zkušenost. 


učím se od těch nejlepších světových cake designerů

Anna Maria Roche – crazy steampunk cake
Calvin Chua – malba na dort, cake lace
Neli Josefsen - patrový dort
Zoe Clark - svatební dort
Alan Dunn – cukrové květy
Julia Alexovičová – cukrové květy
Gael Majchrzak – francouzské dezerty
Vera Nikandrova - francouzské dezerty
Julia Alexovičová – tartaletky a mousové dorty

jsem více než 15 let na trhu

mnoho exkluzivních klientů

spolupracuji s top svatebními agenturami

moje mise

Mým cílem je tvořit jedinečné a luxusní svatební dorty, které dokonale zapadnou do stylu vaší exkluzivní svatby a ohromí nejen vás, ale i vaši rodinu a přátele.

Pavlína Loučková

lepší cukrářku v ČR nenajdete

Cake artist patří k mým klíčovým dodavatelům a je zároveň členem kreativního týmu, se kterým vytváříme svatební designy pro mé luxusní svatby. Pavlína, majitelka firmy, je jedním z nejkreativnějších cukrářských umělců v ČR a patří ve svém oboru k absolutní špičce. Svatební dorty od Cake artist jsou výjimečné nejen dokonale vyladěnými příchutěmi, ale hlavně unikátním designem. Pro každou svatbu navrhuje designový svatební dort, na který aplikuje ty nejsložitější cukrářské techniky a sladký koutek se širokou škálou dezertů v kontextu celkového designu. Vše je navržené podle požadavků zákazníka. K dokonalému servisu neodmyslitelně patří i ochutnávka příchutí svatebního dortu. Naprostou samozřejmostí je absolutní spolehlivost a profesionalita. Jednoduše shrnuto, lepší cukrářku v ČR nenajdete.

Světlana Uldrichová, majitelka svatební agentury
www.boutiqueweddings.cz

dojem ze všeho sladkého jsme neměli jen my, ale také naši svatební hosté

S paní Loučkovou a její prací jsme byli nadmíru spokojeni. Obratem jsme si domluvili ochutnávku pro výběr svatebního dortu a doladění sweetbaru na míru. Čekalo nás velmi milé posezení u kávy, u které jsme ochutnávali připravené kombinace od paní Loučkové, která nám povídala o složení a možnostech spojení chutí. Zvolili jsme každé patro v jiné chuti. Vzhled jsme potom doladili po schůzce přes e-mail dle naší představy. Od paní Loučkové jsme si objednali i svatební koláčky, které taktéž doporučujeme. Byly vláčné, chutné a ještě k tomu nejen skvěle chutnaly, ale také vypadaly. Celý tento dojem ze všeho sladkého jsme neměli jen my, ale také naši svatební hosté. Práci a přístup paní Loučkové můžeme maximálně doporučit. Děkujeme za všechno a budeme se rádi vracet při jiných životních událostech, ke kterým sladké nezbytně patří.

Bára & Honza Kuchtovi

co slíbí, dodrží do posledního zákusku

Pavlína a její dorty jsou něco neuvěřitelného, jednak designově, tak i chuťově. Vždy přijde s úžasným nápadem, který převede do reality, ani se mi nechce věřit, že dort je opravdu jedlý. Dalším bonusem je rychlá a precizní komunikace, co slíbí, dodrží do posledního zákusku  a všichni jsou vždy nadšeni.

Andrea Hanušová Hamanová
www.exclusiveweddingsinprague.com

suchý nebo máslový dort rozhodně nenajdete

S Pavlínou Loučkovou spolupracuji již několik let. Má obrovský talent a je jedna z nejlepších dortařek na trhu. Neustále se zajímá o nové trendy v cukrařině a snaží se svou práci posouvat dál. Nejde u ní jen o dokonalý design, ale skvělé příchutě, ze kterých jsou lidé vždy nadšeni. U ní suchý nebo máslový dort rozhodně nenajdete. Vždy se snaží odvést dokonalou práci a vloží do díla kus sebe. Je velice ochotná, pečlivá, pracovitá a talentovaná perfekcionistka což je přesně, co od dortaře očekávám.  Vždy jsem nadšená z každé svatby, nebo oslavy, kterou spolu můžeme připravovat, protože vím, že to bude velký úspěch.

Díky za vše a těším se na budoucí spolupráci!

Lucie Holá, Svatební plánování & design
www.luciehola.cz

Jak sladce dechberoucí může být vaše svatba?

Najděte inspiraci v mém portfoliu

Specializuji se na luxusní svatební dorty a sladké bary pro exkluzivní svatby. Mou předností je špičkový a originální design, který se snoubí s dokonalou chutí. Přestože je každý dort a sladký bar jedinečný, můžete prozkoumat mé portfolio a načerpat inspiraci i pro svou svatbu. 

Pavlína Loučková
cake artist

Ochrana osobních údajů  & Obchodní podmínky

web s láskou od LUCIE S.  /  site credit